Інтернет для роботи

Автор: Админ. Четверг 09 Июн 2011 в 20:19

Ласкаво просимо до мережі Інтернет!

Якщо ви тільки знайомитеся з миром мережі Інтернет, дозвольте нам вказати вам на кілька тонкощів, які можуть бути корисні.

Що зазвичай роблять в Інтернеті?

З часом ви побачите, що на питання «що роблять в Інтернеті» відповісти повністю не можна. Ця глобальна комунікаційна мережа настільки велика і багатогранна, що в ній знаходиться місце для безлічі різних занять. Ми постараємося вказати вам на основні з них.

1. Насамперед, Інтернет – це сайти. Враховуючи їх загальна кількість, вам знадобиться деякий час, щоб знайти ті кілька десятків, які й станете відвідувати постійно. Серед них, як правило, бувають:
- Два-три пошукових сервери, які потрібні для того, щоб шукати сайти, що містять сторінки з тематики: http://meta.ua/ , http://www.google.com.ua/ .

- Кілька новинних та аналітичних сайтів – ви ж хочете бути в курсі новин: http://www.ukr.net/ , http://novosti.ua/, http://korrespondent.net/ , http://news.liga.net/ , http://mediaua.com.ua.
- Сайти, про кіно,серіали та музику : http://zaycev.net/ , http://kinoplay.com.ua/ .
- Розважальні сайти: http://fishki.net/ , http://www.gala.net/ , http://xoxma.net/
- Сайти, на яких можна знайти книги по різноманітним тематиками: http://litportal.kiev.ua/ , http://www.biblioteka.org.ua/

2. Електронна пошта корисна сама по собі, будучи набагато більш зручним і оперативним засобом зв’язку, ніж пошта звичайна. Cвой поштову скриньку можна створити на: i.ua , meta.ua , ukr.net .

3. В Інтернеті можна спілкуватися і знайомитися, знайти своїх однокласників, друзів і знайомих можна на сайтах: https://www.facebook.com/ , https://www.instagram.com/?hl=ru .

4. В Інтернеті існують служби миттєвих повідомлень, схожі на пейджер або SMS стільникового зв’язку: Viber,Skype ,WhatsApp,ICQ, MSN і Messager, Зазвичай їх послуги безкоштовні.

5. В Інтернеті Ви можете знайти словники та енциклопедії: http://pereklad.online.ua/ , http://uk.wikipedia.org/wiki , http://www.nbuv.gov.ua/portal/dict.html

7. Довідкові ресурси – розклад поїздів, літаків, погода, телефонні коди міст та їх індекси: http://www.uz.gov.ua/?lng=uk , http://poezda.meta.ua/ , http://avia.ukr-biz.info/ , http://air.pilot.ua , http://www.gismeteo.ua/ , http://www.meteoprog.ua/ru/ , http://www.ua.all-biz.info/guide/phonecodes/ .


Отзывов нет

Отзывов нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, комментарии закрыты.

Copyright © 2024 DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.